about image

Hakkımızda

Paradise Çiçekçilik, 20 senelik bir sektör tecrübesinin ışığında 2017 senesinde kurulmuştur. Yeni enerjisi ve yeni organizasyonu ile özel günlerinize, en az sizler kadar özen göstermeyi ilke edinmiştir.

İthal pazar ve yerli pazardaki bağlantılarımızla, çiçek ve ürün çeşidi konusunda sizlere kusursuza yakın bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Merasim çelenkleri, buket tasarım, gelin buketi, şahsa özel aranjman, süs bitkileri (succulent, kaktüs vb.), hediyelik küçük objeler, organizasyon- etkinlik süslemeleri ürün listemizi oluşturmaktadır.

Çağımız görsellik çağı… Değişen insan, değişen teknoloji, değişen sosyo-kültürel yapıların doğrultusunda, çağı yakalamak ve görselliğimizi de çağın gereklilikleri ile paralel bir çizgiye çekmek zorundayız. Bu bağlamda; süreklilik gerektiren bir yenilik arayışında olduğumuzu belirtmek isteriz. Tasarımlarımızda bu yenilik ve üst düzey görsellik ön plandadır.

Vizyonumuz;
Yurt içi ve yurt dışı çiçek pazarında sağlam adımlarla yol alan, arz-talep doğrultusunda müşterisine yüksek memnuniyet sağlayan, ortaya koyduğu tasarımlar ve etkinlik çalışmaları ile de, kendi çizgisini daima piyasa standardının üstüne çekmeye çalışan bir kuruluş olmak istiyoruz.

Bunun için çalışıyoruz.
Aslında, sevdikleriniz için çalışıyoruz.

About Icon

 

 

Göktürk Merkez Mah. Belediye Cad. No: 14/B Göktürk – Eyüp / İstanbul
+ 90 212 322 88 87